Рік ефективної роботи Інформаційно-навчально центру з енергоефективності та ВДЕ

foto rada1

Рік ефективної роботи: в Мукачеві звітувало керівництво інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

В ході чергової сесії міськради про роботу Міжнародного інформаційно-навчального центру з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії звітувала керівник структури Lili Gvozdyo. Це проект асоціації Український Пелетний Союз, який засновано за сприяння Мукачівської міської ради та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. 

Фахівці центру прагнуть формувати у всіх верств населення, бізнесу, промисловості, ОСББ свідомості щодо запровадження сучасних технологій, зменшення тарифного тиску та енерговитрат.
Інформаційно-навчальний центр на сьогоднішній день - це багатофункціональний сучасний open-space, який повністю обладнаний для проведення конференцій, семінарів та навчальних програм. Головний павільйон, представляє собою постійно-діючу експозицію сучасних технологій, де за допомогою обладнання, яке працює в демонстраційному режимі, підготовленими працівниками Центру надаються консультації та проходять процеси навчання всіх зацікавлених сторін.
Технічно центр розпочав свою роботу в грудні минулого року, одразу після закінчення ремонтних робіт.
І вже у квітні було урочисто відкрито за участі голови Державного Агентства Енергоефективності та енергозбереження України
У взаємодії з державними та європейськими програмами стимулювання проведення енергоефективних заходів, прид
бання енергоефективного обладнання, завдяки налагодженому партнерству з фінансовими інституціями, Інформаційно-навчальний центр надає бізнесу та населеною всю необхідну технічну інформацію, а також консультацію щодо можливостей отримання відшкодування.

 

За час роботи центру проведено близько 60 семінарів та консультаційних програм, які охопили учнів, студентів, громадськість, підприємства та бюджетні установи. 47 голів ОСББ та 280 членів ОСББ відвідали навчальні семінари/
Понад 70 приватних підприємців та 38 приватних домогосподарств отримали консультації з питань енергоефективності, близько 400 студентів та школярів старших класів відвідали навчальні курси зі сталого розвитку.
«До проведення цих заходів нами залучено фахівців різних рівнів: профільних спеціалістів Державного Агентства енергоефективності, керівників науково-дослідного інженерно-технічного центру "КиївЗНДІЕП", іноземних партнерів (поляки, угорці, словаки, італійці), спеціалістів вищої ради енергоаудиторів та енергоменеджерів України, голів профільних асоціацій та багато інших», - зазначає керівник закладу. 
Центр стає потужним інструментом популяризації ідей розвитку відновлюваної енергетики та підвищення рівня енергоефективності.