Шановні клієнти та партнери повідомляємо про зміни умов участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна»!

З 1 серпня 2018 року з метою підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів CO2 вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна».

З 01.08.2018 припиняється підтримка проектів зі скління балконів, лоджій та інших неопалюваних приміщень (терас, веранд, оранжерей і т.п.), а також проектів зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві (у тому числі вхідних дверей з віконного профілю або ПВХ-профілю).Новим будівництвом вважаються проекти, в яких вікна встановлюються вперше, без заміни існуючих конструкцій.

Всі подібні проекти, в яких кредитні договори укладені до 31.07.2018 включно, розглядатимуться за діючими на цю дату правилам. Проекти зі скління неопалювальних приміщень, а також проекти зі встановлення віконних конструкцій при новому будівництві, кредитні договори за якими будуть укладені після 31.07.2018, підтримуватися програмою не будуть. Нагадуємо, консультацію щодо встановлення енергозберігаючих вікон та отримання кредиту за програмою IQ-energy, можна отримати у нашого постійного партнера, представника компанії Виконда в м.Мукачево, або у консультантів Інформаційно-навчальний центр з енергоефективності та ВДЕ Марина Богович (Maryna Bohovych) Сонячний Андрій Галаха Ігор Бошинда

Деталі на сайті партнера IQ energy