Розпочав роботу перший в Україні Міжнародний інформаційно-навчальний центр з енергоефективності та ВДЕ

     22 грудня 2017 року,в тестовому режимі, розпочав роботу перший в Україні Міжнародний інформаційно-навчальний центр з енергоефективності та ВДЕ, який було засновано президентом Україінського Пелетного Союзу, Коломийченко М.В., за активної участі та підтримки Мукачівського міського голови А.Балоги, міської ради, Держенергоефективності, партнерів з галузевих асоціацій тощо.
    Символічною стала дата відкриття, приурочена до Дня енергетика, адже метою Центру є надання повного комплексу інфрмаційно-навчальних програм з енергоефективності та ВДЕ, які спрямовані на підвищення обізнаності всіх верств населення, ОСББ, чиновників, промисловості та бізнесу щодо раціонального ставлення до енергоресурсів.
В процесі роботи Центру, планується проведення великої кількості навчальних семінарів, конференцій, круглих столівз залученням провідних фахівців, експертів та громадських діячів.В приміщенні Центру створена демонстраційна експозиція сучасних технологій, де відвідувачі можуть ознайомитися з обладнанням та отримати консультації з фінансових інструментів для впровадження.
Саме місто Мукачево стало одним з провідних міст України, де за активного сприяння міської влади, вже декілька років впроваджуються проекти з енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії проведено енергоаудит закладів охорони здоров’я та освіти. В навчальних закладах та муніципальних підприємствах встановлено сучасні котельні на твердому біопаливі (деревній пелеті). ОСББ та мешканцям міста надаються найбільші в Україні відшкодування за програмою « теплих кредитів».Розробляється Програма сталого розвитку міста, де заощадливе ставлення до енергоресурсів та зменшення шкідливих викидів в навколишнє середовище, є головним пріоритетом.

im 2im 3


Від сьогодні двері Центру відкриті для відвідувачів.
Разом за розумне споживання!